Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

V období od 15.10. 2019 do 15.04. 2020 je recepce v provozu pouze v pracovní dny od 06:00 do 14:00.


Pobyty si můžete i v průběhu mimosezónního období rezervovat na těchto stránkách. Děkujeme za pochopení a Vaši přízeň. :)

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm se nachází v krásném prostředí podhůří Beskyd. V těsné blízkosti kempu najdete moderní aquapark, zajímavé turistické cíle i cyklistické trasy. Ubytovat se můžete v jedné z dvaadvaceti chatek z nichž jedna je dvoupatrová pro 8 osob vybavená krbem, společenským prostorem a vlastním sociálním zázemím. Dále nabízíme 6 chatek pro dvě osoby, 15 chatek pro 4 osoby, z toho jsou dvě chatky s bezbariérovým přístupem. Všechny chatky v autokempu jsou vybaveny sprchovým koutem, sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou. Návštěvníci, kteří přijedou karavany, mají možnost napojení na venkovní přívody vody (mimo zimní období) a elektrickou síť. Součástí areálu je budova s kuchyňkou, společenskou místností, prádelnou, sociálním zařízením, sprchami s teplou vodou a WC. Celý areál kempu je vybaven bezbariérovými přístupy. V areálu kempu je dostupná síť WI-FI.


Autokemp najdete v krásném prostředí při výjezdu z Frenštátu pod Radhoštěm směrem na Nový Jičín, Kopřivnici a Ostravu. Autokemp leží u soutoku Lubiny a Lomné.

V zimním období jsou všechny chatky vytápěny.

Intervaly pro vytápění dvoulůžkových chatek: 22:00 - 4:00 hodin, 17:00 - 19:00 hodin.