Možnosti ubytování

V letním období se můžete ubytovat v jedné z dvaadvaceti chatek, z nichž jedna je dvoupatrová pro 8 osob. Tato chatka je vybavená krbem, společenským prostorem a vlastním sociálním zázemím. Dále nabízíme 6 chatek pro dvě osoby, 15 chatek pro 4 osoby a dvě chatky pro 4 osoby s bezbariérovým přístupem. Všechny chatky v autokempu jsou vybaveny sprchovým koutem, sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou (lednice, elektrický vařič, konvice na vodu, hrnce, talíře, hrnky, sklenice, příbory, kuchyňské nože, vařečky, naběračky a otvírák), peřinami, polštáři a povlečením. Návštěvníci, kteří přijedou karavany, mají možnost napojení na venkovní přívody vody a elektrickou síť. Součástí areálu je kuchyňka, společenská místnost, prádelna, sociální zařízení (sprchy s teplou vodou a WC). Celý areál kempu je vybaven bezbariérovými přístupy. V celém areálu je WI-FI.

Celkem nabízíme 80 míst v chatkách.

Upozorňujeme, že chatky pro dvě osoby jsou součástí dvojdomku. Nelze tedy zajistit úplnou bezhlučnost v těchto ubytovacích jednotkách.

  • Pro stanaře máme přichystanou krásnou louku s ohništěm, pergolami na grilování a možnost využití společné kuchyňky a společenské místnosti s TV.
  • Pro karavany a obytné vozy máme připravený krásný travnatý prostor mezi vzrostlými stromy s možností připojení na elektrickou síť (tříkolíkové euro - zásuvky).

V zimním období je k dispozici dvoupatrová chatka pro 8 osob a 6 chatek pro 2 osoby. Celoročně mají návštěvníci autokempu možnost přikoupení přistýlky.

Návštěvníci se mohou ubytovat v den příjezdu od 12:00 hod a v den odjezdu musí být chatky opuštěny a předány do 10:00 hod.Těšíme se na Vaši návštěvu. Tým Autokempu Frenštát pod Radhoštěm