Sport a volný čas

Tarzanie - horský lanový park Ráztoka

TarzánieTrasa z lanových překážek, zavěšených na stromech ve výšce 4 - 12 m nad zemí. Lanové překážky jsou důmyslně řazeny tak, aby kombinovaly úkoly s různým stupněm obtížnosti s úkoly technickými či zábavnými. Ke zdolání trasy není zapotřebí zvláštní fyzické síly. Bezpečnost účastníků je zajištěna jistícími lany, jistícím úvazkem a přilbou. Před vstupem na první překážku Vás instruktor krátce seznámí s pravidly a způsoby jištění. Tarzanie je určená široké veřejnosti, jednotlivcům i kolektivům, sportovním klubům, zájmovým kroužkům, bezpečnostním složkám apod. Školským zařízením nabízíme využití parku zejména v rámci netradičních hodin tělesné výchovy nebo jako součást zážitkové pedagogiky. Nabízíme možnost pronájmu parku pro společenské a team-buildingové akce. Vstup na překážky není věkově omezen, pouze výška účastníka musí být minimálně 140 cm. Provoz téměř za každého počasí. www.tarzanie.cz

 

Tenisové kurty TJ Frenštát pod Radhoštěm

/album/fotogalerie-areal-tenisovych-kurtu/kurty-jpg1/ Tenisové kurty se nacházejí u hotelu Bartoš, nedaleko skokanských můstků, na okraji Frenštátu p.R.V areálu se nachází 6 antukových dvorců, z toho 2 s umělým osvětlením minikurt pro děti a oboustranná cvičná zeď. Telefonní číslo na správce kurtů je +420 722 182 558.

   

Cyklotrasy na Frenštátsku

Frenštát – Horečky (7 km)frenstat-horecky

- krátká nenáročná trasa, doporučené kolo: horské, trekingové
Z Frenštátu od autokempu vede cyklotrasa č. 6195 na Horečky.    

 

Celý článek...

 

Turistika

Pěší turistika

Malebná krajina Frenštátu pod Radhoštěm a jeho okolí nabízí milovníkům pěší turistiky možnosti pro realizaci pěších túr.

Celý článek...